Tři měsíce se Sárou
menu

Tři měsíce se Sárou

Měsíc uteče vždycky jako voda, jsou to už 3 měsíce, co je Sára s naší rodinou. Konečně se nám ojarnilo a my jsme konečně taky zdraví, tak trávíme více času venku, procházkami lázněma. Všichni už nás tady znají a Sára je vždy velkým středem pozornosti. Sára je se mnou neustále, takže ty dopoledne, kdy je Samuelek ve školce, létáme pořád něco vyřizovat. Dokonce ve Zlínské nemocnici jsou z ní vždy paf! Každý si nás pamatuje, protože nám bylo řečeno, že to se jen tak nevidí a že jim tam nechodí žádný takový pejsek, že je to roztomilé. Sestřičky se na Sáru vždy navalí, že pomalu já jsem v šoku, jestli mám upozorňovat psa nebo sestry :)

Všichni si myslí, že pejska cvičíme, tak se nás ještě pořád vyptávají. Byly jsme i v zábavním parku, kde jsme měli ze začátku problém, protže nás nechtěli pustit. Nakonec se to všechno vyřešilo, ale poslední dobou se nám hodně stává, že nás někde nechtějí pustit, tak to musíme řešit a vysvětlovat.

Sára přišla na naši slabinu, ten její pohled a kňučení je unikát :)

Tím, že už nemáme bílou nadílku, ale spíš teda teď hnědou, je úžasné s něma chodit ven, kdy teda nevím, jestli dřív umývat Sáru nebo Samíka :) Jinak všichni jsou zdraví, daří se nám moc dobře.

S počasím se nám hlásí zase nové zážitky a už se moc těšíme.
Mějte se zatím moc hezky, zase se ozveme.

S pozdravem rodina Mikulášková se Sárou