Samuel a Sára
menu

Samuel a Sára

Opět zdravíme z Luhačovic,
máme za sebou náročnější období byly jsme teď pořád na hromádce jak děti tak já, konečně ale první týden co jsme zdraví.
Jezdíme teď hodně k naším na chalupu, kde si to Sára moc užívá, vyloženě se tam vyběhá po zahradě.

Každé ráno je pro nás stereo typ, který musí být stejný, řečeno chaos. Je neuvěřitelné jak jsme se posunuly dál. Ze začátku nám Sára byla pořád za zády, ale teď už pochopila, že je lepší být na místě a vyloženě vyčkávat, až je Sam nachystaný. Až pa jde Sára zda ním. Samík si ji připraví a jdeme do školky. Pokud nejdeme do školky odchází spolu do pokojíku, kde si malý hraje a Sára je s ním leží u něho. Když jdeme do školky, taji ho Sára doprovodí, tam se rozloučí spolu a my odcházíme domů. Když někde netrajdáme ohledně zařizování, nebo když nemáme návštěvu u lékařů, kam brávám Sáru sebou a jsme doma, vychutnává si to a spí celé dopoledne- dobíjí baterky.

Protože jsme byli stále nemocní moc jsme nemohli chodit ven se Samíkem, tak jsem chodila se Sárou aspoň nakupovat, aby jsme se prošly. Stalo se nám, že nás chtěli vyhodit z nákupního centra, že tam nesmí psi, ale my jsme jim to vysvětlili ukázali kartu a vše bylo v pořádku.

Je fajn, že když se Sam dostává do afektu okamžitě volá. Ale nevolá Sára ale říká ji „PES“, I tak Sára reaguje na to od malého velice dobře. Zatím se nám nedaří aby ji říkal jménem. Ale to je vyjímka. Pak si ji bere do pokojíčku a polohují- mají takovou trucující hodinku.

V únoru zajdu se sárou pro odčervení budou to 3 měsíce. Jinak jídlo dostává pravidelný čas kdy má pak dvě hodinky klidu.
Docela mě štvou nekdy lidi kdy sáru odložíme, oni na ni začnou mluvit a rozptylovat ji a okamžitě ju to zajímá a očuchává je a chce se hladit.

Strašně ráda bych toho povykládala víc, ale tento měsíc byl pro nás dost náročný, moc jsme toho nezažily.
Jsem strašně rádá za Sáru, malý je na ni dost fixovaný nikdo na ni nesmí sahat, teda jen naše malá.
Přidám asi jen tři fotečky co se mi podařilo vyfotit.
Moc vás zdravíme.

Samuel a Sára