Pozdrav z Luhačovic
menu

Pozdrav z Luhačovic

Všechny moc zdravíme z Luhačovic,

je to něco málo přes měsíc kdy máme Sárinku doma. Sžili jsme se si dovolím říct dobře, Sára se velice rychle naučila našeho režimu a přesně ví kdy co se bude dít. Malý za tak krátků dobu udělal veliké pokroky ve slovech které musí používat jako je sedni,lehni,... Je skvělé jak hrdě si ji malý vede když někam jdeme,ve školce mu ji každý závidí a děti Samíka líp přijali.

Zlepšili se nám noci, už konečně spíme celou noc, ale musí tam být sním,Sára spala ze začátku na pelíšku a dávala jsem mu ji když se vzbudil což bylo několikrát za noc, takže možná už i Sára to vzdala a aby se vyspala je u něho celou noc a chrní oba dva až je slyším do ložnice. Ráno když malého budím, nemáme už rána s hrozným křikem, ale Sára budí malého sama a jde vidět že to bere uplně jinak než odemne, u toho se i směje nevadí mu cokoliv mu udělá. Někdy se musím smát jak se lidi kolem ohlíží když říkám Sára, Sára, hodně se jich ptá jako že malá i pes se jmenují Sára?

Ale musím říct že už ví na koho volám a někdy není špatné když napomenu,že obě dvě se zarazí,protože někdy u nás je tóčo jak se divočí. Byli jsme teď dlouho nemocní a Samuelek měl skvělého pomocníka při zvládání neštovic, všeci jsme to bez nějaké ujmy zvládli :-) Všechno bylo teď nějak moc hrr... Zasílám pár foteček co jsem stihla nafotit. Na té jedné fotečce Sárinka jako pacient...

Jinak s váhou je na tom zatím stejně má 28 kg procházkujeme, běháme po zahradě, někdy se na ni musí přísně, ale nemůžu říct zatím nic negativního, chová se skvěle jak doma tak i venku či někde v obchodě. Přejeme vám krásný zbytek letošního roku a mnoho štěstí do dalšího.

Mikuláškovi