Nerozlučná dvojka
menu

Nerozlučná dvojka

Všechny Vás moc zase zdravíme.

Konečně nám začal zase školní rok, prázdniny byly velice náročné na čas.

Samuelek jezdil k tátovi a k babičce na prázdniny a samozřejmě ho všude doprovázela Sára. Musím říct, že je to nerozlučná dvojka. Samuelek šel s řečí zase dopředu, udělali oba dva velký pokrok. Zvládá dávat Sáře mnohem více povelů a nejlepší je, že Sára na to reaguje, i když ta řeč není dokonalá.

Někdy jsme měli náročné dny, kdy všichni měli lumpácké dny a nikdo nechtěl poslouchat, ale všechno jsme zvládli. Samík se bez Sáry už nechodí ani umývat. Potřebuje ji i když si kolikrát říkám, zda ji i nás vůbec vnímá :-)

Aspoň si teď Sára může zase odpočinout to dopoledne kdy jsou děti ve škole a ve školce. O prázdninách jsme navštívili zoo. No nevím zda u nás jsou zvířata zvyklá, ale konečně jsme viděli všechny, což se nám nikdy předtím nepodařilo. Zvířata byla tak zvědavá, že i lev nás pronásledoval tak, že jsme brali pomalu nohy na ramena.

Musím říct, že je až neuvěřitelné, jak dokáže nasazení vesty ovlivnit chování Sáry. Když jí vestu sundám na zahradě, že půjdeme vyčesávat a mezitím ji zaměstnám povelama, moc se jí do toho nechce, spíš taková divočina a lumpárna. Ale když má vestu je hodná, klidná a úplně jiná .

Přiznám, že někdy je to tak náročné, citím se být tak unavena, ale Sára je tady a i já vím, že když potřebuju, ráda si s ní odpočinu a hned je mi zase líp.

Tak zase takové malé info o nás.
Mmějte se moc pěkně.