Mých prvních 14 dní s Megie
menu

Mých prvních 14 dní s Megie

První den co jsem si přivezl Megie domů, tak jsem ji provedl naším domem. Ukázal jsem ji kde co máme, pak jsme šli i na zahradu a na procházku po vesnici. Večer jsem usínal v pokojíčku sám s Megie. Ráno mě Megie probudila tím, že mi celou ruku olízala. Musel jsem jít do školy a Megie mě doprovodila k šatně, kde se na ni přišli podívat všechny paní učitelky.  Po škole pro mě přijela mamka i s Megie a ta kolem mě skákala a bylo vidět, že má velikou radost, že mě vidí. Odpoledne jsme šli na procházku a také jsme si hráli. Podávala mi spoustu věcí a sundávala mi ponožky a čepici. Večer jsem si na Megie nahříval nožičky, protože mě bolely a ono to opravdu pomohlo. Ještě jsem na Megie po celém dni relaxoval a pak jsme šli spát.

Jako první den tak všechny ostatní si Megie beru do školy, kde se s ní rozloučím a jdu do třídy. Po škole pro mě mamka přijede i s Megie. Den ode dne mě Megie vítá čím dál víc a radostněji. Každý den chodím s mamkou nebo taťkou a Megie na procházku... Také si každý den hrajeme a mazlíme se. Po škole na ni odpočívám.

O víkendech jsme jeli s Megie do Zoo.  Už jsme byli ve čtyřech zoo ve Vyškově, v Hodoníně,  ve Dvorci a v Hluboké. Byla se mnou i na výlete v Rašpachu kde jsme i spali.

S Megie jsem moc rád a jsem šťastný, že ji mám. Megie je moc hodná a hodně mazlivá. Nejraději má, když ji hladím na bříšku. Taky mě ráda líže nejraději má moje uši.

Také se učím jak se má o ni starat např. vyčesávat ji, doplňovat vodu do misky, a chystat granule.