Dva roky s Megie
menu

Dva roky s Megie

Už jsou to 2 roky, co jsem s Megie. Poprvé jsme společně byli na rekondici v Plzni. Tam nám to šlo spolu skvěle. Vždy je na Megie vidět, jak moc se těší, když vidí jak se oblékám ven. Ráda má výlety autem.

Než začaly prázdiny, tak jsme společně byly u moře. Tam se nám moc líbily naše ranní procházky po pláži. A večerní toulky s našima po městech. Dokonce nás v Šibeníku v jednom obchodním domě vítala jedna paní prodavačka. Pamatovala si po roce její jméno a všechny nás s radostí vítala. Ale den po ní nás tam zase jiná paní prodavačka vyhazovala. Nakonec se vše vysvětlilo.

Dál chodíme s Megie do zologických zahrad. Musím přiznat, že Megie dokáže nalákat spoustu zvířátek ke kleci. Samozřejmě dávám pozor před šelmami. Protože nevím, zda by to jejich sklo vydrželo. Už jsme byli v zoo Vyškov asi už 6krát, v zoo Brno, v zoo Jihlava. A spousta zoo nás ještě čeká. Také plánujeme výlet do Jizerských hor.

Rád trávím s Megie svůj volný čas v posteli a společně se koukáme na videa na youtube. Také se ráda na mě kouká, když hraji na zahradě pinpong. Když jsem smutný nebo naštvaný, tak si k Megie lehnu a po chvíli je mi líp. Je to ten nejlepší pes na světě.

Míša je s Megie opravdu velký kamarád a je fajn, že kvůli Megie má i pohyb. Rád s ní venku běhá a také si s Megie hraje na zahradě s míčkem, kdo míček dřív chytí vyhrává. Většinou vyhraje Megie.