Tři měsíce s Pájou
menu

Tři měsíce s Pájou

S Pájou máme za sebou 3 společně prožité měsíce a je nám spolu krásně. Každý den jsme si bližší a náš vztah je krůček po krůčku pevnější. Pája má v sobě tolik energie a lásky, že nechápu, kde to stále bere. Snažím se i já jí dopřávat krásné chvilky, aby i jí bylo dobře a byla šťastná. Je moc hodná, přátelská, mazlivá, poslušná a mnoho dalšího.Tento měsíc dostala žvýkací tabketku proti blechám a klíšťatům, na začátek ledna máme už nachystané tabletky na pravidelné odčervování a váhu si držíme na deko stejnou (30 kg jako při předání).

Na začátku prosince jsme byli na vánoční besídce v ústavu soc.péče ve Svatém Jánu. Jezdíme tam každý rok za naším kamarádem Zdendou. Tam pro mě pokaždé začínají Vánoce. Kluci mají nachystaný program, jarmark a pohoštění. Pája měla letos premiéru a už se na ní všichni opět těší. Kluci jsou úžasní, upřímní a plni lásky. Když viděli Páju, mysleli, že mají canistherapii a nešlo říct, ať na ní nesahají. Byli hrozně moc šťastní a každý si jí v klidu pohladil. Bylo to hodně dojemné a krásné. Bulelo nás víc.

Jinak chodíme na vycházky,rehabilitaci,nákupy,k lékaři,na návštěvy a za týden se chystáme na 3 týdny na rehabilitaci do Nové Vsi pod Pleší. Jedu tam asi po páté a moc se těším na pobyt s Pájou. Je tam krásná příroda a perfektní možnost venčení a vycházek. Překonala jsem strach z eskalátorů a s Pájou už máme první jízdu za sebou.

Při psaní tohoto dopisu mám Páju u sebe a spokojeně spinká s položenou hlavou u mě v klíně. Má pod packou hračku od Ježíška. Vybalovala si dárečky sama a měla z každého velkou radost.  S kočičkou Adélkou jsou kámošky jak hrom. Adélka pokaždé čeká u dveři, když se venčíme. Když přijdeme, taķ Páju vítá a proběhnou pusinky a mazlení.

Přejeme Vám všem z Pomocných tlapek,sponzorům a všem,díky kterým se nám klientům změnil život k lepšímu hodně moc zdravíčka a pohody. Pohlaďte všechny pejsky a sebe. Děkuji  Vám všem za Pájušku. Miluji jí a moc si vážím, že jí mám. Tak hodně mi pomáhá...

Posíláme pusinku a krásný Nový rok přejeme.