Šest měsíců s Pájou
menu

Šest měsíců s Pájou

Dobrý den přejeme Vám všem do Pomocných tlapek. Posíláme krásný jarní pozdrav a ohlédnutí za naším společně prožitým půlrokem.

Pája je zdravá, máme za sebou pravidelné roční očkování a prohlídku. Vše proběhlo bez problémů. V březnu jsme měli tabletku proti klíšťatům a blechám. Teď v dubnu nás ještě čeká odčervení. Pravidelně bere kapičky na inkontinenci, jak má od lékaře zavedeno. Největší radost mám, že Pája přes zimu nepřibrala. Má stále rovných 30 kg jako při předání v září.

Je moc hodná a šikovná. Denně mě něčím překvapuje, jak je inteligentní a vnímavá. Máme už zaběhlé rituály a ani nemusím nic říkat a Pája ví, co má dělat.

Na Velikonoční pondělí máme s kamarádkou ve zvyku jezdit na výlet do Ikey. Letos s námi jela i Pájuška. Cesta byla perfektní a celou ji prospala. Po obchodě se nám pohybovalo dobře, nikdo do nás nevrážel a všichni Páju obdivovali. Za odměnu jsem jí koupila 2 hračky a pochválila. Je vidět, že je to ženská a byla trpělivá, než jsme s kamarádkou vše vybraly. Po příjezdu domů spinkala 4 hodiny:-).

Jinak pořád šmejdíme na balkóně a kocháme se kytičkama. Mam jí neustále za zadkem a vše spolu konzultujeme. Kdyby nás někdo slyšel, tak by si asi ťukal na hlavu :-D.

Pravidelně chodíme na rehabilitace, nakupovat, na vycházky, na návštěvy atd...

O víkendu se chystáme do Prahy na For Pets. Chceme Vás přijít navštívit ke stánku a zároveň využít příležitosti, aby Pája viděla nějaká zvířátka. Její chování ke psům je mnohem lepší, ale myslím, že zde si to může také procvičit. V květnu bude u nás v Příbrami vystupovat Čechomor, tak se moc těšíme a též vyrazíme.

Ještě jedna informace... Pája se nám zamilovala. Má ve vedlejším vchodě lásku jménem Míša. Je to malý voříšek, vypadá jako psí dědeček a s Pájou venku vrkají. Je to krásný a dojemný. Vždy, když ho vidí, může se zbláznit. Nechci z ní dělat hvězdu, ale ještě je jeden nápadník :-), zlatý retriever Sabri. Viděla ho jednou a přišla domů s celou oslintanou čuminou od čumáku až k uším.

To jaro je mocné...

Posíláme pár fotek, jen její nápadníky nemám zdokumentované, jelikož bych venku potřebovala třetí ruku. Mějte se všichni moc hezky, pozdravujte všechny pejsky a užívejte krásného jara. Já si ho užívám díky Pájušce. Moc za ní děkuji.

S pozdravem Lenka a Pája z Příbrami