Pozdrav z rehabilitací
menu

Pozdrav z rehabilitací

Dobrý den, všichni tlapičkáři.

Moc vás všechny zdravíme z měsíční rehabilitace v Nové Vsi pod Pleší. Pája je zde se mnou již po druhé a už teď se těšíme na další pobyt zde. Je zde krásné prostředí, jsme ubytované v úplně novém pavilonu. Z pokoje se dostaneme hned ven a nemusíme složitě jezdit výtahem na každé venčení. K venčení využíváme místečko, které jsme si našly již minulý rok. Je cca 20 metrů od pokoje. Jsme ubytované ve dvojlůžkovém pokoji. Je tu dostatek místa pro Páji pelíšek a hodně volného prostoru. Každý pokoj má svou koupelnu a toaletu. Je zde i možnost zcela bezbariérové koupelny pro klienty na vozíčku.

Páju má zde každý rád a má přístup úplně do všech prostor této budovy. Doprovází mě naprosto všude. Na individuální cvičení, na elektroléčbu, na vodoléčbu. Dokonce i na celotělovou vířivku. Nikdo neřeší, že budou někde chlupy a všichni se k nám velmi slušně chovají. Pája má vždy sebou svou dečku, na které poslušně leží. Chodíme společně i do jídelny, kde má své místečko.

18. ledna zde Pája oslavila třetí narozeniny. Gratulantů bylo hodně a dokonce přišla Páje popřát osobně paní primářka. Bylo to velké překvapení a nebudu lhát, hodně mě to dojalo. Dostala spoustu dobrůtek a také krásný narozeninový náhrdelník. Byl to hezký den a Pája byla jako princezna. Všichni jí obdivovali, jak jí to sluší. Těch úsměvů, co tu za celý pobyt vykouzlila, je nespočet.

Vzpomínám na vyprávění paní Veroniky, co má asistenční fenku Inu, jak byla nešťastná na její poslední (nejmenované) rehabilitaci. Inušku tam personál nepřijmul a bylo to smutné. Telefonicky jsme se spojily a naplánovaly náš společný pobyt s pejskama zde. Hned po rekondicích u Pomocných tlapek vyrážíme. Pobyt máme už objednaný a moc se těšíme. Živě vidím Páju, jak bude dělat šéfovou a Inušce vše ukazovat.

Posíláme Vám všem mnoho pozdravů a pár fotek Pájinky v práci i při odpočinku.

S pozdravem Lenka Štochlová a Pája