Pět let s labradorkou Pájou
menu

Pět let s labradorkou Pájou

S Pájou za pár dní oslavíme 5 let našeho společného života. Je nám spolu moc hezky a život s ní je krásný. Ráno je nejvíce upovídaná, pospíchá se vyvenčit, aby se mohla nasnídat svých oblíbených granulek. Na 2 hodinky si jde ještě zdřímnout, aby jí dobře slehlo.

Jsem ráda, že 5 let jsem nemusela měnit její rituál, vyhovuje nám to oběma. Než si Pája odpočine po snídani, já se v klidu rozhýbu, nasnídám, dám do kupy a můžeme začít fungovat. Pája je celý den se mnou a vše děláme společně. Její přítomnost je pro mne štěstím. Kamkoliv jdu, je po mém boku. U lékaře, v obchodě, na výletě, na návštěvě..... V červnu jsem byla jako svědkyně na svatbě mé blízké kamarádky a Pája samozřejmě nechyběla. Byla moc hodná a poslušná. Všichni jí obdivovali, jak je slušně vychovaná. No a teď v září bude další svatba, na kterou jsme opět pozvaná celá rodina.

O prázdninách nás navštívil Páji cvičitel a náš kamarád Jirka Tomášů z Pomocných tlapek. Bylo to milé setkání. S Jirkou se vždy ráda vidím. Je to fajn chlap, vždy slušný a ochotný s čímkoliv poradit či pomoci. Když si vzpomenu, jak jsem mu neustále volala v prvních dnech, týdnech po předání Páji.... Pokaždé byl hodný, klidný a se vším mi poradil.

Nejvíce radosti prožívám s Pájinkou na zahrádce. Moc ráda mi pomáhá. Vydrží celou dobu stát nebo ležet vedle mne, když se kochám kytičkama, úrodou zeleniny a ovoce. Má ráda pletí. Nechápu, co jí na tom zajímá, ale opět u toho povídá, vrtí ocáskem a v puse drží většinou lopatku. Nejvíce jí potěší, když jí o ní požádám a může mi jí dát. Zalévání je její úplně největší radost. Má svojí konvičku a prázdnou jí nosí po zahradě, kam je potřeba.

Denně mi masíruje nohy, je to moc příjemné. A každý večer usínáme spolu v posteli. Teplo, které umí dát je úžasné. Její chrápání je legrační, vždy se tomu všichni smějeme.

Pájinka je moje velká láska. Jsem šťastná,že do mého života přišla a rozsvítila ho.
DĚKUJI VÁM ZA PÁJINKU.

Moc vás všechny zdravíme
Lenka Štochlová a Pája