Čtvrtý měsíc s Pájou
menu

Čtvrtý měsíc s Pájou

Čas letí jako voda a my s Pájou máme za sebou čtvrtý společný měsíc. Začátkem ledna jsme odjely na rehabilitační pobyt na Pleš. Na začátku mého onemocnění jsem tam jezdila velmi často, ale letos jsem vyrazila po dvou letech. Na Páju se všichni těšili a zároveň byli zvědaví, jelikož asistenční pejsek měl na této rehabilitaci premiéru.

Pája se rychle seznámila se svým novým prostředím a ohleduplným personálem. Doprovázela mě na každém kroku a trpělivě na mě čekala na všech procedůrách. Každý jí chválil, jak je šikovná a hodná. S venčením nebyl žádný problém, našly jsme si prima místo 20 metrů od pokoje. Je zde krásné prostředí a nádherná příroda.

18. ledna zde Pája oslavila druhé narozeniny, dostala dárečky a krásnou háčkovanou ozdobu na krk :-).

V polovině našeho rehabilitačního pobytu Pája nastydla a po konzultaci s naším panem cvičitelem  z PT, jsme musely náš pobyt ukončit. Ihned jsme vyhledaly  naší veterinu a zahájily léčbu. Pájuška dostala léky a doma ulehla se zánětem močového měchýře. Nyní se léčí již 4. den a je opět veselá a hravá. Je vidět, že se jí ulevilo. Jsem moc ráda, že jí je lépe. Vůbec mi nevadí, že jsme musely odjet domů po dvou týdnech. Nebýt Páji, nejela bych na lůžkový pobyt vůbec. Díky ní jsem intenzivně rehabilitovala aspoň takto a né jen ambulantně. Za to Ti Pájuško moc děkuji.

Když jsme na rehabilitaci odjížděly, Pája měla dvě velké cestovní tašky plné dek a podložek. I přes to se nemoc dostavila. Jak říká paní ředitelka Hanka "nemoci nechodí jen po horách, ale i po pejskách".

Koncem týdne máme kontrolu na veterině, tak snad bude vše v pořádku. Pájušku hýčkám, mazlím a obskakuji. Je vidět, že si to náležitě užívá a líbí se jí to.

Váha je stále stejná, máme 30 kg. Odčervovací tablety jsme dala dle plánu.

Moc vás všechny zdravíme 
Pája a Lenka