Dopis od rodiny Trojanových a Ozzyho
menu

Dopis od rodiny Trojanových a Ozzyho

Dobrý den,

do nového roku hodně zdraví, štěstí, pohody a velká omluva za nedodaná hlášení.

V Broumově je z našeho pohledu vše v nejlepším pořádku. Danda i Ozzy jsou v pohodě. Veškerý čás tráví spolu - doma, ve škole, v kroužcích a u babiček. Pokud se z nějakého důvodu musí od sebe odloučit (pár hodin), tak jeden druhému podstatně chybí a opětovné shledání je velmi radostné.

Své místo si Ozzy v naší rodině rozhodně našel. Žádné problémy s ním nejsou, je perfektní. Pozitivní ohlas přinesla i reportáž ve Střepinách. Nejen lidé v okolí nás zastavují a radostně komunikují o výkonu Ozzyho. Každá návštěva obchodních center přináší pozornost okolí. Dřívější zkoumavé pohledy však vystřídal úsměv na tvářích lidí a pozitivní reakce.

Silvestra přečkal Ozzy v pohodě. Měli jsem velké obavy z jeho reakcí na rakety a dělbuchy, ale žádný strach jsme nepozorovali.

Před Vánocemi jsme mu nechali ostříhat drápky a převážili. Vážení dopadlo dobře. V současné době bychom řekli, že se nám trochu zakulatil. Už se těšíme na jaro a vycházky po městě a okolí.

Ve škole jsme žádný problém nezaznamenali ani u Ozzyho, ani u dětí.

Kromě mnoha činností má Ozzy nejraději sundavání rukavic. Když už je Dandovi pracně nasadíme, tak musíme před Ozzym schovat Dandovi ruce, aby mu je zase nestáhl.

Zatím nashledanou

Daniel, Marcela a Pavel Trojanovi

P.S.: To ranní a večerní venčení je někdy hrozné utrpení. Už se těšíme na jaro :-)