Třetí rok s Otíkem
menu

Třetí rok s Otíkem

Po delší době se Vám hlásím, jak se máme s Otíkem. Za to nepsání se omlouvám. Trochu mi trvalo zvyknout si, že už nemám dva, ale jednoho pomocníka, tak se mi do toho psaní moc nechtělo, vím ale, že mě to neomlouvá...

Teď už ale máme léto a v červnu to už byly tři roky, co mám Otíka! Ale po pořádku. Zima byla dlouhá, studená, všichni jsme byli nemocní, jaro neveselé kvůli Gyboškovi. V dubnu jsme měli rekondice. Hani a Petře! A samozřejmě Oli a Jirko a všichni kolem a kolem...díky za všechny rady, jak co nejlépe zvládat temperamentního a hoodně aktivního Otíka. Snad se nám to daří. Taky děkujeme Magdi (paní Magdě Smolové - Otíkově předvychovatelce) Tobě, že jsi vážila cestu a přijela jsi za námi. Bylo to příjemné a pro nás přínosné setkání s Vámi se všemi.

Ještě v dubnu jsme měli tu čest a byli pozváni do Prahy na oslavu kulatin naší milé paní Nadi Kalinovské Vanišové, která dlouhodobě podporuje nejen „Tlapky", ale i mě. Posílám pár fotek, třeba ta s dinosaurama je z olomouckého nákupního centra Šantovka, pak jak cvičím na red -cordu a Ota na mě trpělivě, ale trochu unuděně čeká nebo jak se kocháme pohledem na Jeseníky z Červenohorského sedla. Pak „podávací" chvilky na terase, kde teď v létě trávíme hodně času. Nedávno jsme si udělali výlet za babičkou do lázní Jeseník. Tam jsme se nejdřív prošli a nadýchali čerstvého horského vzduchu a pak navštívili cukrárnu, kde trochu nastal problém. Slečna obsluhující nás upozornila, že u nich psi nemají dovolen vstup. Po vysvětlení, že jde o asistenčního psa, který má vstup povolen do všech veřejných prostor se situace uklidnila a žádný jiný problém nenastal.

Toť pro tentokrát vše.

Moc Vás všechny zdravíme a přejeme krásné letní dny!

Aneta Krylová, Otík a rodiče