Otík a rekondice
menu

Otík a rekondice

Zdravíme a posíláme jarní pozdrav, pár řádek a fotek. V sobotu 12. 4. nás čekala dlouhá cesta do Plzně na rekondice. Tentokrát se strejdou a tetou.

V Tescu  jsem zvládl všechny úkoly a nástrahy v pohodě, při odložení jsem pak ze země sebral vodítko a podával paničce, rohlík na zemi mě nevzrušoval, pohladit jsem se při práci nenechal, při dupnutí za sebou jsem se nelekal, jen jezdící pás trochu zlobil, protože v Olomouci jezdíme jen výtahem. U pana doktora na veterině jsem se choval slušně, nejsem žádný překrmený "tlusťoch", ale štíhlý fešák.

Další test poslušnosti v Letkově proběhl také bez problémů, štěkajících psů za plotem jsem si nevšímal, když jdu s paničkou vedle vozíku, tak je přece důležitá panička a ostatní mě nezajímá. Pak jsme dali chvilku pohody u penzionu Pohoda v krásném prostředí. Po dobrém obědě následoval test dovedností, a to jsem byl ve svém živlu, protože jsem se konečně mohl předvést, jak horlivě a s nadšením všechny spadlé věci  podávám. Otevřít dveře bylo trochu jiné než doma, ale i to jsem za mohutného povzbuzování paničkou zvládl.

Setkání se starými známými Hankou, Petrem, Oli, Renatou, Pavlem, mladými děvčaty bylo moc fajn. Všude jsme dostali pochvalu, obdrželi novou průkazku a mohli odfrčet domů. Byl to super den, i když docela náročný.

Pěkné jarní dny plné sluníčka! Vám všem přeje Aneta Krylová s Otíkem a rodiče