Aneta a Otík v roce 2020
menu

Aneta a Otík v roce 2020

 

Ahoj Vám všem!

 

Jak se máme letos? Podle toho, jak se to vezme...my doma (zatím) dobře. Jen těch aktivit a akcí není (z důvodu koronaviru) zdaleka tolik, jako v loňském roce, ale o těch jsme Vám psali a posílali plno fotek již vloni.

 

Naposledy jsme se Vám ozvali v létě, posílali fotky z trénování podávání na terase, které jste mohli vidět na facebooku. Panička se těšila - netěšila do termálů v Maďarsku, nakonec nám v září zavřeli hranice a tak místo Maďarska si to Anet užívala alespoň pár dní ve Velkých Losinách. Prý to bylo moc fajn, krásné počasí a málo lidí. Já jsem byl u tety a choval se slušně.

 

 

Letos se nám urodilo velké množství lískových ořechů, tak já jako správný podavač jsem byl pasován na jejich „sběrače“. Cestou z venčení se mě totiž vždycky nějaký ten oříšek ocitl v hubě. A protože nejsem žádný troškař, někdy jich bylo třeba i pět najednou. Jenže pak jsem je musel na povel „pusť“ nebo „vyplivni“ všechny odevzdat. To bylo někdy divení, „cože pět najednou“?

 

 

Dlouho dopředu plánovaná a chystaná výstava Anetiných obrazů enkaustiky v místní knihovně se koná, lidem se obrázky líbí. Na neformálním setkání s „autorkou“ čili s Anetou jsem byl přítomen a samozřejmě jsem budil pozornost a zájem přítomných návštěvníků, kteří se přišli podívat na výstavu a zároveň vypůjčit knihy.

 

 

Jinak vše při starém, stárneme a šedivíme oba, já i panička, tak si nemáme co vyčítat. Stále věrně Anetu hlídám a jsem vždy u kola vozíku, jakmile ale přijde panička mamka, mě okamžitě končí služba a odcházím odpočívat na svůj pelíšek.

 

Přejeme všem lepší zítřky, dobrou náladu a hlavně zdraví!

Zdraví Aneta Krylová s Otíkem a rodiče