Tereza Břicháčková a pomocnice Ornela
menu

Tereza Břicháčková a pomocnice Ornela

Na poslední secvičení s Neli jsme přijeli všichni - bráška David, tatka, Nelinky Terezka, a já mamka. Těšili jsme se a byli jsme zvědaví, jak to všechno zvládnem.

Neli byla velice poslušná a chápavá, hned první den jsme si zopakovali co známe. Nelinka přinesla Terezce ponožky, boty, odnesla plenu...atd. S Terezkou si posílaly míček- Terezka házela a Neli nosila. Terí někdy jí sušenky na zemi a Neli počkala až dojí a prázdnou misku mi donesla, úžasný postřeh a pomoc. Celou dobu pobytu Terezka a Neli spaly vedle sebe na madracích na zemi. Večer, když Terezka usinala, Neli automaticky zalehla k ní.

Druhý den Terezka sama pohladila Neli a říkala malá- skvělý pokrok. Odpoledne, když  Neli seděla vedle Terezky, Terí rozvážně chytla Neli packu a říká "pacička"!!! Pro nás něco neuvěřitelného, měla jsem slzy v očích.Navštívili jsme také centrum Plzně, Neli v pohodě zvládla MHD i vycházku.

Poslední den nás čekala zkouška, jak já říkám nervů a trpělivosti. Neli byla klidná a svůj klid přenesla i na mě, s přehledem a její trpělivostí vše v pohodě zvládla. Neli může k nám.