Soužití s Neli
menu

Soužití s Neli

Zdravíme z Brd a posíláme půlroční zprávu ze soužití s Neli.

Nelinka se těší spolu s námi výborné kondici. Pravidelně chodíme na procházky a kontroly k lékaři. Terezku stále doprovází do stacionáře, k lékaři i do školy. Jezdíme na výlety, návštěvy a Neli je výborný společník. Vítá se a zdraví s babičkou a pomáhá jí opatrovat Terezku. Po večeři sama Terezce masíruje - olizuje nožičky, po přebalování nezapomene odnést plenu. Když se ji chce v ten moment čurat, plenu ma stále v tlamě a po vyprázdnění svoji povinnost dodělá.

O Vánocích dostala také dáreček a po Vánocích s námi poprvé jela na zimní dovolenou do penzionu. Opět vše zvládala s přehledem.

Před týdnem jsme se vrátily z 4týdenního pobytu, v lázních Teplice. Dostaly jsme největší pokoj a výbornou péči. Neli si hned všichni oblíbili pro její chováni a úsměv , Neli se na všechny smála. Terezku doprovázela na fyzioterapii, ergoterapii, termoterapii a stále pokračovala ve svých povinnostech. Terezka se sama vykloní z vozíku a Neli sama pohladí, pak poklepe rukou a řekne Neli skoč a po té Neli odmění piškotem. Sama se ptá, "kde je Nelinka".

Nadále pokračujeme v tom co umíme a Terezka Neli se též stále zdokonalují .

Terezka a Vlaďka Břicháčkovi