Neli se stále zdokonaluje
menu

Neli se stále zdokonaluje

Dobrý den,

zdravíme z Brd a posíláme zprávičku ze soužití s Nelinkou.

Neli se stále zdokonaluje a učí se novým věcem, cítím, že si rozumíme čím dál tím víc. Neustále se o nás stará, i když by měla jen o Terezku, ale bere nás jako svojí smečku.

Stále Terezku doprovází a je jí věrnou kamarádkou. Neustále jí něco přináší a podává, Terezka se naučila poklepat na stolecěk a Neli bez váhání vyskočí přisune noviny nebo odnese misku. Když přijede ze školy, dělá Neli Terezce společnost v jejím pokojíku dokud neusne. Každý večer pravidelně sama od sebe Terezce masíruje-olizuje nožičky až ke kolínkům.

Nedávno jsme se jako každý rok vrátily z lázní. Neli vše zvládala na výbornou a všechen personál lázní se na nás a hlavně na Neli těšil. Letos jsme dostali pokojík, kde nebylo takové vedro a Neli měla větší klid a chládek.

S Terezkou si v pokojíku hezky hrály...Neli si lehla za Terezku, hřála jí záda a Terí se o ní krásně opírala, popřípadě jí něco přisunula. Když jsme s Terezkou přijely z procedury a Neli viděla jak je unavená, opatrně vyskočila předními packami na stolek a packou jí hladila po vlasech...nádhera!

Holky byly celou dobu krásně klidné a spokojené, Neli zvládala přeplněné cukrárny, úzké výtahy. Pobyt v lázních nám velice rychle utekl a všichni se na nás těší zase další rok.

Po návratu z lázní se úžasně přivítali s naším druhým pejskem Tedíkem(hladil ji packami po čumáku)

Neli si odpočinula a konečně se mohla pořádně proběhnout a protáhnout

Neli je úžasná pejsková, skvělá kamarádka, partner i učitelka. Jsme velice rádi, že jí máme a ona nás. Naučila nás spoustu věcí a nejvíc Terezku.

Přejeme všem krásné prázdniny a dovolenou

Břicháčkovi