Pozdrav od Ori
menu

Pozdrav od Ori

Ahoj kamarádi,

tady už čtyřměsíční Ori. Ano ta, jíž jste vybrali jméno na Facebooku. Sice nevím, co to ten Facebook je, ale doma o něm pořád mluví a až budu velká, také si ho založím.

Předchozí povídání bylo krátké a tak jsem se rohodla že Vám to tentokrát vynahradím. Teď po odjezdu mé „Tlapácké sestry" Jasmíny (odjela k Plzni za prací) má na mě moje adoptivní rodina více času a taky mě vzala na prázdniny ke svým příbuzným pod stan. Stan máme velký a vejde se mi tam i moje klec z auta, takže v noci spím v kleci, ale někdy jsem tak unavená, do klece ani nedojdu a usnu vychovatelce na polštáři. Jí to ale nevadí a přes den mě chválí jak jsem šikovná, no posuďte sami: loužičky i pesemesky, jak prý říkali na FB hovínkům, dělám v pohodě venku, chůzi u nohy už i taky zvládám, aportování mi jde skvěle, byla jsem už i v obchodě a před pár dny jsme začali s haltinou.

Ale nemyslete si že jsem takový andílek, zlobit taky umím. Např. jsem v pondělí přišla k Lence, dceři mé vychvatelky, pořádně jí oblizla nohu jak to dělám a když jsem odcházela, sebrala jsem jí botu, kterou měla pod gaučem na kterém seděla, jenže jsem ji asi okusovala moc nahlas, takže si toho hned všimla a botu mi sebrala. Nebo když se nikdo nedíval, tak jsme s mojí kamarádkou o měsíc starší boxerkou Letty, okousali fíkus. Letty není jediná moje prázdninová kamarádka, ještě je tu kocour, ale s tím je nuda. Ten můj co mám doma je mnohem zábavnější. Po večerech chodíme na procházky kolem štěkajících vrat na cyklostezku a ještě mě čeká výlet do Poděbrad, podívat se na květinové hodiny a na trpaslíka, co vždy v celou mlátí kladívkem do mochomůrky, tak potom zase pošlu další fotky.

Zatím pa Vaše Ori.