Parťák do pohody i nepohody
menu

Parťák do pohody i nepohody

S Oliverem se nám vede dobře. Doprovází mě každý den do školy a na praxi. Když jsem volaná k tabuli, vždy jde se mnou. Občas by mě mohl napovídat u testů, ale vždy to nějak napíšeme spolu.

Ve volném čase chodíme na procházky, které má velice rád. Nedávno jsme začali spolu i běhat. Je šťastný když může podávat předměty. A to by jsme nebyli my, kdyby jsme i nedělali spolu blbosti. Jsou dny, kdy se nám nic nechce a tak spolu jen tak proležíme celý den v posteli a polohujeme se navzájem. Mamka z nás dost šílí, někdy si k sobě vezmeme Candy, ale Oliver ji vždy vyžene ode mně. Je fakt, že Candy zase nechce Olivera pustit k Elišce. Oliver vyhání i mého kluka Dana, chce být u mě jen on, hlídá si mě na každém kroku. Doprovází mě úplně všude i na hygienu wc,...

Také s Oliverem navštěvujeme domov důchodců, do kterého dochází mamka. Je to parťák do pohody i nepohody. Hodně mě Oliver pomáhá zvládat chvíle, které jsou pro mě hodně složité a s ním to vždy nějak zvládám. Za to mu i všem z pomocných tlapek a sponzorům, bez kterých by to nešlo velice děkuji.