Olin v této zvláštní koronavirové době
menu

Olin v této zvláštní koronavirové době

Dobrý den, zdravíme do Tlapek :)

Chtěla jsem vám napsat, jak velkou pomocí pro nás byl a stále je Olin v této zvláštní "koronavirové" době.

Na Adama působila změna zavedeného režimu dost negativně, frekvence záchvatů vzteku se zvýšila. Naštěstí vždy po záchvatu se Adam uklidňuje u Olina. Polohují spolu, mazlí se, povídají si.

Když se Adam nevzteká, má stále spoustu energie a většinou neví, jak ji vybít. A zas tu je Olin, se kterým si hraje a dovádí, hází mu míček, schovává mu ho, trošku ho pošťuchuje a neustále mu něco povídá. To, že si Adam může s Olinem povídat, nevypadá nijak závažně, ale pro mě to je opravdu důležité, protože se nemusím v tom našem mumraji ještě soustředit na každé Adamovo slovo. To není tak, že bych si s Adamem nepovídala nebo nechtěla povídat, ale když opakuje stále dokola ty samé věty nebo vlastní vymyšlená slova, tak je fajn, že můžu na chvíli vypnout a vím, že mu stačí, že ho poslouchá Olin.

Olin je neuvěřitelně trpělivý, milý, hodný, stále vděčný za každou pozornost, každé pohlazení, stále připravený ochotně pomáhat. Příští týden mu bude už 7 let. Začínají mu šedivět chlupy na bradě, tak mu je hladíme a povídáme mu (s trochou smutku), že nám stárne.

Přejeme všem do Tlapek hodně zdraví.

Havlovi