Olin miluje sníh
menu

Olin miluje sníh

Zdravíme všechny z Pomocných Tlapek a přejeme hodně elánu a zároveň i pohody do roku 2017.

Olin i Adam se mají dobře. Oba si dosyta užívají sněhové nadílky :-) Olin sníh miluje, rád se honí za sněhovými koulemi, které mu Adam hází. Je radost je oba při dovádění ve sněhu pozorovat. A když přijdou z venku domů, tak společně odpočívají na zemi nebo na pelíšku.

Na Mikuláše jsme se byli podívat na nádraží na parní lokomotivu, ale Adama stejně víc zaujal led na kanálu :-) - viz fotky v příloze.

Byli jsme s Olinem u Adama ve škole, kde jsem si připravila pro děti povídání o asistenčním pejskovi a ukázku toho, co Olin vše umí. Děti i učitelky byly nadšené, všichni si zkoušeli povely, aporty, chůzi s Olinem na vodítku. Olin podával bačkory, tužky nebo lahvičky s pitím a sundával těm odvážnějším dětem ponožky. Největší úspěch mělo polohování. Učitelky byly velmi překvapené, když jeden hyperaktivní chlapec vydržel v klidu ležet několik minut na Olinovi. Říkaly, že to ještě neviděly. Jedna holčička, která se prý vždy bála psů, obzvlášť těch velkých, si chození po chodbě s Olinem na vodítku přímo užívala a polohovat chtěla několikrát ;-)

S pozdravem
Havlovi a Olin