Máme se dobře, Olin taky
menu

Máme se dobře, Olin taky

Dobrý den,

přejeme všem do Pomocných tlapek do nového roku zdraví, pohodu a spoustu elánu a nadšení do práce s pejsky a sponzorům též hodně zdraví a spokojenosti v novém roce.

Máme se dobře, Olin taky :-) Je stále stejně milý, ochotný pomáhat, nadšený do všeho, co může s Adamem podnikat. Je to miláček celé naší rodiny.

V létě s námi Olin byl opět pod stanem a zase se ukázalo, že je rád tam, kde jsme my a že je spokojený, když má svůj pelíšek v naší blízkosti a je jedno, jestli to je doma nebo ve stanu. Během roku jsme podnikli spoustu výletů, Olin se vždy choval, tak jak má a nikdy jsme neměli problém, že by nás s ním nechtěli někam pustit.

Co se týče běžného režimu, tak dopoledne bývá Olin sám doma a pospává na pelíšku, po obědě všichni přicházíme domů. Olin je vždy rád v naší blízkosti. Adam s Olinem rád polohuje, povídá si s ním, škádlí ho, chodí s ním na procházky. Kromě toho Olin rád olizuje Adamovi hlavu a nohy a Adamovi to je příjemné a na chvíli se u toho zklidní. Pokud má Adam záchvat vzteku, tak s Olinem být nechce (a Olin to ví, tak trpělivě čeká, až se Adam uklidní), ale když Adam po záchvatu odpočívá, tak je Olin vždy u něj.

Všechny naše děti mají Olina moc rády, ale on vždy upřednostňuje Adama, má ho ze všech nejraději, prostě ví, že je tu kvůli Adamovi. Je to takové zvláštní pouto mezi nimi.

Teď v zimě je Olin nadšený ze sněhu, vyskakuje a chytá sněhové kuličky, které mu házíme a pochutnává si na nich. Ze sněhu má stejnou radost jako děti, i sáňkování má rád, to zas běhá kolem dětí z kopce a snaží se dohonit nebo předhonit boby. Je s ním zábava :-)

Mějte se hezky.

Adam a Filip Havlovi