Odrynka je stále šikovná
menu

Odrynka je stále šikovná

Milí pracovníci Pomocných tlapek,

Hlásíme se opět po roce, abychom dali o sobě vědět, jak se nám daří a co je nového. Co se týká našeho společného soužití, tak musím říci, že v této oblasti se až tak nic výrazného nezměnilo. Stále obýváme náš rodinný domeček, kde nám je moc fajn. Odrynka je stále šikovná a stále je Ríšovi skvělým pomocníkem. Přiznávám, že s Ríši už je tak trochu puberťák, a tak někdy je opravdu úsměvné, jak Odrynce dává povely a jak se cítí velmi "vznešený", když ho poslechne nebo v opačném případě, když ho neposlechne, tak jak na ní zvýší hlas, aby si získal autoritu "pánečka". Na co bych si chtěla vzpomenout, tak na období, když jsme si Odrynku převezli domů a Ríša vůbec nechtěl polohovat a využívat canisterapii. Dneska, možná věkem :-), přišel na to, že je fajn, když si společně se svou psí kamarádkou odpočine a využije její tělíčko k příjemnému zrelaxování. Líbí se mu to, a i když to není často, tak já jsem ráda, když tuto možnost využije alespoň občas.

Protože je březen a zima už je opět dlouhá, ostatně tak jak to cítíme každým rokem v tomto období stejně, tak se nemůžeme dočkat jara a teplého sluníčka. I když zrovna dnes u nás krásně svítí, tak je stále zimní. Těšíme se na jarní procházky a výlety, které společně podnikneme.

Zdravotní stav nás všech si myslím, že je v naprostém pořádku. Odra je stále čiperná. Snad to bude všechno v pořádku. Při návštěvě veteriny, která proběhla v únoru tohoto roku z důvodu očkování a odčervení, ji pan doktor pochválil. Takže věřím, že to není nic, co by našeho psího mazlíka mohlo ohrozit.

Podtrženo, sečteno, máme se všichni moc fajn, je nám spolu skvěle a tak jako vždy, moc a moc děkujeme celému týmu Pomocných tlapek za krásné chvíle strávené ve společnosti fenky Odry, které nám byly a jsou umožněny. Veliké díky patří i všem ostatním, kteří mají na celé této činnosti jakoukoliv zásluhu a kteří se podílí na tom, aby tato organizace pomáhala i nadále. Moc děkujeme.

Mějte se moc krásně a přejeme Vám mnoho a mnoho dalších úspěchů nejen s Vašimi pejsky, ale i s lidmi, kterým pejsky předáváte.

Zdravíme z Ostravy Gabka, Ríša a Odrynka :-)

V Ostravě dne 7.3.2012