Nadiny zimní radovánky
menu

Nadiny zimní radovánky

Letošní zima mnoho sněhu nepřinesla, tak si budoucí asistenční slečna Naďa vynahrazuje zimní radovánky v přírodě společenskými a kulturními zážitky. A samozřejmě pilně trénuje :)

Vánoce jsme částečně strávili stěhováním pracoviště do nové budovy. Nová kancelář se Nadě moc líbí, je dost velká a má dvě dlouhé terasy, pro lítání s hračkou jak stvořené!

Po práci nastává čas na občasnou zábavu na psím hřišti s Karpem, kámošem z Pomocných tlapek. Na zahradě se dvěma labradorkami Buggy a Agátou tvoří holky dokonale sladěné trojbarevné trio.

A ke kultuře: předvánoční koncert Čechomoru téměř celý prospala, zato rocková opera Oidipius ji naprosto strhla, zejména akrobatické efekty s ohněm a zvučný hlas Kamila Střihavky. Na výstavy Naďa sice chodí, ale obrazy a fotky jí spíš nudí, tak alespoň trénujeme odložení :)

Po Praze se pohybuje s grácií ve všech dopravních prostředcích, travelátory, eskalátory, výtahy, nic jí nerozhází. Obchody, co navštívila už nepočítáme, nejoblíbenější je dm (milé prodavačky) a byla i ve zkušební kabince H&M (nakonec jsme nic nevybraly...).

I když teď prožíváme Nadinčin občasný pubertální vzdor, vidíme, že z ní roste šikovná a veselá asistentka. Těšíme se na jaře v Třemošné na tréninku!

Zdraví Naďa a Klára