Naďa je pro Patrika především velkou kamarádkou
menu

Naďa je pro Patrika především velkou kamarádkou

Naďa je pro Patrika především velkou kamarádkou, se kterou se velmi rád prochází venku, a která ho pravidelně vyzvedává ze školy, kde už jí všichni znají, a protože jsou poučení, tak na ní nikdo nesahá.

Každý den, když si Patrika ve škole vyzvedneme, Naďa ho přivítá a olíže mu celý obličej. Doprovodí ho ze školy domů a doma mu vždy přinese bažanta a následně dlahy, které Patrik potřebuje ke stoji ve vertikalizačním stojanu. Bažanta a dlahy nosí často a téměř bezchybně. Když Patrika přezouvám, dokáže přinést boty. Cokoli Páťovi spadne na zem, okamžitě vyskočí a podává mu spadlý předmět. Velmi často si také po Naďe posíláme věci – nejčastěji nosí Patrikovi mobilní telefon, ale donese cokoli. Při odchodu pravidelně otevírá dveře. Každý den, když Patrika masíruji, olíže mu obě nohy. Máme je rozdělené – každá jednu a pak se vystřídáme. Zpočátku masírovala stejné místo jako já, ale naučila se a rozumí pokynu druhá a tak nám to spolu dobře jde.

S Patrikem také Naďa pravidelně alespoň 3 krát týdně polohuje a prohřívá mu nohy. Nákupy jsou s Naďou bezproblémové, především díky bezchybnému zvládání odložení, po kterém vždy podá vodítko. Počáteční problémy jsme ihned telefonicky vyřešili s trenéry a nyní už jsme myslím sehraní a zvládáme vše přirozeně a k pomoci naší a doufám k radosti Nadi.