Katka a Max
menu

Katka a Max

Omlouváme se, že zprávu o našem soužití s Maxem posílame později. Zdržení bylo zapříčiněno další operací Katky, které operovali kyčel a koleno a ještě stále není moc dobrá.

Ještě před operací Max pilně polohoval, aby ji ulevil od bolesti. Také ji doprovázel do školy, kde se hodně nudil, proto mu Katka s asistentkou vymysleli práci - nosí žákovské knížky a sešity od dětí paní učitelce. Mají ve třídě problémového autistu. Za dobu, kdy chodí Max do školy, pozoruji i u něj zlepšení. Max také dohlíží na paní asistentku u svačiny.

Doma nosí z koupelny ke mě do kuchyně kartáček a pastu na vytlačení. Já vytlačím pastu na kartáček, kartáček zasunu za obojek a on to odnese Kačce do koupelny. Zdokonalil se v nošení vzkazu napsaného na lístečku. Jelikož ne nevejde na plošinu, poradili jsme si i s tím. Než Katka sjede, nebo vyjede plošinou, Max si vezme vodítko do tlamy a počká, až Katka dojede plošinou.

Bohužel celkem často narážíme u lékařů. Nesmí na ortopedii, ani k dětské lékařce a to Katku mrzí. Na druhou stranu máme dveře otevřené na rehabilitacích a úrazové ambulanci, kde je Katka jako doma.
Max špatně nesl, když byla Katka na operaci. Při každém otevření dveří se těšil, že je to ona. Bylo vidět, že mu Katka moc chybí.

Patronem výchovy týmu je Nadace Veolia a patronem speciálního výcviku Nadace ČEZ, děkujeme.