Tři měsíce s Matějem
menu

Tři měsíce s Matějem

Milé tlapky,

už (teprve) jsme s Matějem přes 3 měsíce. Na začátku našeho soužití byl Matěj trochu roztržitý - hodně lidí, povelů, nevěděl co od koho čekat, kdo co bude kdy chtít. My sami jsme byli čerstvě přestěhovaní, do toho přišlo malé miminko atd... tak trochu hektický chaos. Až teď s odstupem času nám došlo, jak Matěj příchod do naší rodiny zvládl na jedničku.

Stále krmíme 2x denně. Váží 29,5 kg.

Myslím, že Matěj už pozná, kdy je čas hry, práce, nebo že „z toho nic nebude" a jde si lehnout na pelíšek. Protože jsme po svátcích všichni onemocněli, bylo málo procházek a nakupování téměř žádné. I přes to, že je Matěj živý teenager, tak to vše zvládl s velikou trpělivostí.

Matěj je moc zvědavý pes, pořád chce něco zkoumat. V obchodech je Matěj poslušnější než jinde, jako by věděl, co se sluší a patří. Občas zkouší naši trpělivost a hledá, co by mu mohlo projít. Snažíme se být důslední a nenechat ho dělat, jen co chce. Matěj je pro nás velkým šikovným společníkem a pomocníkem. Podá vše, na co ukážeme, masíruje Vaška, rád sundává rukavice, dveře otevře a zavře bez problémů.

Děkujeme, a do nového roku 2015 přejeme jen to dobré.

Dalečtí a Matěj.