Marley je super parťák
menu

Marley je super parťák

Dobrý den,
tak je další měsíc za námi. Marley se chová vzorně.

První tři týdny jsme strávili na kurzech u slavného ruského léčitele Borise Tichanovského. Během přednášek se Marley polohoval s Danielkem a byli hodný oba. Odpoledne jsme chodili s Marlym na výlety a večer, když malej spal, bývali večerní kurzy a transové léčebné seance s gongem, což se Marlymu docela líbilo. Většinou usnul a občas trochu chrápal... Poslední týden byl kurz thajských masáží, kde Marlyho nejvíc nadchli udělaný pelechy na masáže. Když bylo volno, využívali jsme prostoru sálu na Danečkovo řádění v chodítku.

Když jsme se vrátili domů, absolvovali jsme výlet do Polska, kde byl nejprve trochu problém s asistenčním psem v obchodě ,ale nakonec si to nechali vysvětlit. Nyní jsme 14 dní pobyli doma a zase vyrazíme na tři týdny do lázní do Klimkovic.

Marley poctivě masíruje Danečka, zmírnila se spasticita, zase se Daneček hodně rozmluvil a během týdne jsme z mixované stravy přešli na zcela normální jídlo. Nejoblíbenější zábava Danečka je házet všechny hračky ze stolečku na zem, aby měl Marley co podávat... Pokud leží Danielek na zemi, Marley se chodí k němu sám napolohovat na canisterapii, lehne si přesně podél Danečka sám.

Marley je super parťák pro Danečka a dělají spolu překvapivé pokroky. Moc za Marleye Vám všem děkujeme a zase se ozveme z lázní,

Petra Trdlová s Danečkem