Mája v předvýchově
menu

Mája v předvýchově

Tady opět po dlouhé době Mája. Koncem ledna jsem se přesunula na druhou stranu Prahy, aby prý dotáhly mojí předvýchovu. Kromě toho mě však vytáhly na plno výletů. V první pár dnech se ve fotokoutku v Galerii Harfa přesvědčily, že jsem opravdový anděl, alespoň duší a andělská křídla a svatozář jsou jak dělaná přímo pro mě.

Na jarní prázdniny mě vzaly do Plzence, kde jsme podnikaly výlety do přírody. V pátek jsem si užívaly spousty sněhu a k večeru jsme se ubytovaly v příjemném prostředí Dvora Krasíkov, kde jsme měly pokoj přímo nad stájí a našimi sousedy byli jeleni. V sobotu jsme se vydaly na miniatury do Mariánských lázní, večer ještě zašly na zříceninu hradu Krasíkov a v neděli cestou zpět se jely ještě podívat na Skryjská jezírka.

V březnu před mým definitivním odjezdem do Oseka jsme ještě stihly zajít do knihovny a vyrazit na poslední větší výlet, podívat se na Čertovy hlavy a projít si naučnou stezku Václava Levého.

Vše jsem zvládala na jedničku a "domů" do Oseka se po necelém roce vrátila skvěle připravena, aby ze mně byl úžasný a jediněčný asistenční pes.

Mája