Třetí měsíc s Lady
menu

Třetí měsíc s Lady

Milé Tlapky,

máme tady další společný měsíc a s ním i pozdrav a zprávu, jak se nám daří. V červnu jsme se viděli na slavnostních promocích, poprvé na novém místě v centrále pojišťovny Kooperativa v Praze. Nádherná budova – prostory celou slavnostní atmosféru ještě podtrhly, celý den proběhl v přátelském duchu, opět se sešli všichni srdcaři Pomocných Tlapek, sponzoři, nové týmy, trenéři, vychovatelé. Jsme hrdi, že do této úžasné rodiny patříme a mohli jsme se společně vidět a poznat. Děkujeme za krásný den, paní Vaňoučkové z pojišťovny Kooperativa, jak se profesionálně zhostila role moderátorky, Hance Pirnerové za výchovu Lady :), Petrovi trenérovi za jeho trpělivost s námi a nadaci Leontinka za finanční prostředky na výcvik Lady.

Hned po slavnostních promocích jsme odjeli na rehabilitační pobyt do Frýdku Místku. První týden odjela Eliška bez Lady a tady jsem poprvé opravdu viděla, jak se Lady stýskalo, první tři dny jsem ji nepoznávala. Byla nervózní, pořád pochodovala po celém domě, spala u dveří a Elišku pořád hledala. Další týden už byly obě spokojené a odjeli na další týdny společně :). Eliška pilně rehabilitovala a Lady odpočívala a vzorně hlídala, jak to Elišce jde. Po cvičení a všech rehabilitacích odpočívala pro změnu Eliška a s Lady jsme vyrazili na procházky. Bylo už krásné letní počasí a celé týdny jsme si užili. Nové prostředí zvládla Lady v pohodě, stejně tak i dlouhé cestování, prostě nemá s ničím žádný problém a je Elišky úžasná parťačka. S Eliškou tak souzní, že to snad není ani možný. Lady si Elišku pořád hlídá, nehne se od ní na krok, podá co Eliška potřebuje, pilně trénují. Fakt mám z nich velkou radost.

Po rehabilitačním pobytu jsme se těšili na sjíždění řeky Moravy, ale nakonec z důvodu špatného počasí byla celá akce zrušena a my místo toho vyrazili poprvé do ZOO Olomouc, poprvé s Lady a poprvé se Stelinkou :). Olomoucká ZOO je ve stínu stromů a tak i když bylo teplo tak celá procházka mezi zvířaty byla příjemná, Lady opět úplně v klidu a v pohodě. Byl to moc příjemně strávený den. Žádný problém se vstupem do ZOO ani u výběhu se zvířaty.

A teď už máme za sebou vysvědčení a začínáme naše první společné prázdniny, holky na sebe budou mít víc času, nebude se nikam spěchat, ale výletovat, odpočívat a těšit se ze společných dní.

My Vám všem přejeme ty nejpohodovější prázdniny, dětem spoustu legrace a rodičům odpočinku a zase napíšeme jak se nám daří. Děkujeme za tu nejpohodovější labradorku Lady, opatrujeme ji a milujeme :). Má se s námi holka dobře a my s ní ještě líp.

Mějte se krásně a pac a pusu

Honlovi a Lady