S Lady tvoříme nerozlučnou dvojku již půl roku
menu

S Lady tvoříme nerozlučnou dvojku již půl roku

Milé Pomocné tlapky,

s Lady tvoříme nerozlučnou dvojku již půl roku a naše společné soužití je plné lásky a laskavosti. Lady je přátelská a má pořád dobrou náladu. Na začátku jsem vůbec nevěděla, jestli si na nového psa zvyknu, bolest po odchodu Harryho byla moc velká. Neuměla jsem si představit, že po mém boku bude nový kamarád. Když jsem Lady uviděla poprvé, okamžitě jsem si jí oblíbila a řekla jsem si: ,,Tak to je ten parťák, kterého potřebuji" a Lady to určitě cítila také tak. Hned jsme si na sebe zvykli a jsme nerozlučná dvojka, jsem velice ráda že jí mám. Moc si vážím každého okamžiku, který spolu trávíme.

Lady je velmi přátelská, šťastná a plná energie Je to moje věrná pomocnice a čtyřnohá kamarádka. Bohužel i přes mojí velkou snahu se mi nedaří najít mezi spolužáky kamarády, není vůbec jednoduché se začlenit mezi zdravé spolužáky, kteří mají rozdílné záliby, rozdílně tráví volný čas a v našem pubertálním věku nejsou ochotni se nikomu přizpůsobit a případně pomoci. Do školy chodím ráda, učím se dobře, ale nová přátelství mi moc chybí, a tak Lady supluje právě v této oblasti nejvíce, je to moje největší kamarádka, důvěrnice, která mi zlepšuje náladu. Je to můj ocásek, kam se hnu hned se mi drží u vozíčku. Leží mi pod stolem, pokud dělám úkoly, doprovází mě na výlety nebo jen na procházky. Převzala jsem část péče o Lady a každý den ji připravuji krmení, moje dvojče Anežka zase s Lady chodí ven jí venčit.

Samozřejmě, že velkou pomocí pro mě je i podávání spadnutých předmětů na které z vozíčku nedosáhnu, ať už klíče, tužky, sešity, knížky, penál apod. Vše dělá s radostí a láskou.

Prostě jsme s Lady NEROZLUČNÁ dvojka a jsem ráda že mám takovou báječnou společnici a kamarádku a mám jí moooooooc ráda. Chci moc poděkovat Pomocným tlapkám, Hance Pirnerové za výchovu Lady, trenérovi Petrovi za jeho trpělivost a také nadaci Leontinka za financování výcviku. Prostě bez Vás všech bych Lady neměla a můj život by byl o mnoho složitější a smutnější. Moc Vám děkuji za každý krásný den s Lady.

Eliška Honlová