Lady u babičky a dědy
menu

Lady u babičky a dědy

Milé Pomocné Tlapky,

prázdniny končí a my posíláme hlášení, jak se máme, jak se nám daří, co se nedaří. V červenci jsme poprvé letěli na dovolenou k moři a tak Lady zůstala poprvé na hlídání u babičky a dědy.

Děda byl pečlivě seznámen se všemi povely a Lady trvalo několik dní, než si zvykla, byla nervózní, ale nakonec si na přechodný domov zvykla a zvládla vše v pohodě. Já jsem si říkala, jak to bude Lady zvládat a jestli se jí nebude stýskat, protože jsme, jako jedno tělo jedna duše musím říct, že se stýskalo nám oběma stejně. Protože jak jsme přijeli domů, tak nás Lady všechny ráda viděla a vítání nebralo konce.

Naše společné měsíce s Lady jsou krásné. Lady je spolehlivá a kamarádská. Má radost ze života a když mi něco podává je na ní vidět, že jí to baví a bere to jako jednu velkou hru. A jinak se s Lady pořád mazlím a ona mě za to pusinkuje. Bohužel půlku prázdnin byla moje dvojče Anežka v nemocnici a celý náš režim a život naší rodiny se změnil v cestování do nemocnice za Anežkou a já tak trávila s Lady 100% času sama, byla mi a je velkou oporou. Měla jsem o Anežku velký strach. Přesně na Lady je vidět, jak se cítím, Lady je můj filtr, jak začne být Lady nervózní přenáší přesně moje pocity a strachy, pokud je v klidu a v pohodě a leží mi u nahou, tak jsem na tom stejně i já. Stejně tak se snaží když jsem smutná nebo brečím mě rozveselit a pořád kolem mě poskakuje a pusinkuje, prostě cítí, že ji potřebuji. Bohužel jsme tedy o prázdninách zvládli jenom jeden výlet, ale těšíme se na společný podzim. Posílám Vám Milé Tlapky pár pracovních fotek a pár výletových z Častolovic.

Já a Lady jsme prostě kamarádky na život a na smrt, mám jí mooooooooooc ráda.

Eliška Honlová