Druhý měsíc s Lady
menu

Druhý měsíc s Lady

Milé Tlapky,

posíláme Vám krásný pozdrav z druhého společného měsíce. Nevím jak Vám, ale nám ty měsíce neskutečně utíkají, ve škole vrcholí závěr školního roku a je to znát na úkolech, testech a každý den máme poměrně nabitý. V úterý chodí Eliška na keramiku, ve středu jezdíme na hipošku do Janova, ostatní dny rehabilitujeme. Lady je opravdu úžasná, zvládá s námi všechno, jen toho volného času nemáme tolik jak bychom si přáli. Od návštěvy trenéra Petra pilně trénujeme podávání a ťukáme zatím se nám daří. Petře, opravdu velké díky, tady jsme fakt tápali. Lady podá i drobné předměty, které Elišce podá – vyplivne přímo do klína. Tužky už se daří podat bez zkousnutí. Eliška si vzala všechny rady k srdci a pilně trénují. Lžíce, lahev na pití jdou krásně, stejně tak telefon. Eliška se uklidnila, že jim to spolu hezky jde a navzájem si se užívají. Tráví veškerý čas společně, chodí spolu spát, nehnou se od sebe. Sama říká, že nevěřila, že bude někdy milovat jiného psa než Harryho a Lady si jí opravdu získala, svojí radostí ze života, dobrým srdcem, rozdala by se pro ní a snesla by jí i modré z nebe.

Lady 9. 5. oslavila své druhé narozeniny, stejně jak Stelinka a vlastně přepočtem na lidský život slavila stejně jako Eliška s Anežkou, proto si všechny holky tak rozumí :). O víkendech se snažíme vyrazit na výlet, na procházku. Lady poslouchá, jen s ní občas šijí všichni čerti, je znát, že potřebuje každodenní delší procházku. Má pořád dobrou náladu, Lady je temperamentní, ale s tak dobrým srdcem, že nás každým dnem přesvědčuje, že je ten nejlepší parťák, kterého jsme si mohli přát. S Eliškou se mají rádi a my jsme na ně moc pyšní. Zvládáme pohyb ve městě, povel sedni, zůstaň, na místo v úplné pohodě.

Stelinka se díky Lady naučila rychle oblékat (boty, mikinu, bundu, čepici) a chodíme jí společně dopoledne venčit, je krásné vidět, že i malé dvouleté dítko dokáže vnímat péči a starost o Lady. Překvapuje mě, že Lady i když je temperamentní pes, tak na Stelinku je opatrná, Steli ji na oplátku mazlí a dává pusinky. Navzájem se úžasně respektují. Je pravda, že Stelinky boty Lady zajímají více než je potřeba, ale jinak jsou fakt taky úsměvná dvojice. Myslím, že v naší velké rodině se Lady nenudí a má všechen čas vyplněn velkou porcí lásky.

V červnu nás čekají slavnostní promoce a dva týdny rehabilitačního pobytu ve Fyzio Beskyd ve Frýdku Místku, sjíždění řeky Moravy, vysvědčení a hlavně velké těšení na první společné prázdniny.

Moc se těšíme naviděnou na slavnostních promocích.

Děkujeme.

Rodina Honlová a Lady