Kitta , hnědá střela
menu

Kitta , hnědá střela

Ahojky všichni,
jsem Kitta a chtěla bych se pochlubit, že již umím hodně věcí. Ne, že by mě páníček moc přetěžoval, ale prostě udělám co po mě chce, aby si myslel jak je dobrý trenér, ale všichni víme, že já jsem pes Z bohyně lovu a chápu rychleji než všichni umí představit.

Tak třeba včera mě hodil uzel do vysoké trávy a řekl „hledej“, co pak se něco tak smradlavého se dá přehlédnout a ještě, si myslí jak to hodil daleko, vždyť to bylo proti větru. Zapomněl na moji barvu lovce, no nic, přinesu mu to, ať má radost. Ale úplně největší potěšení mu udělám, když mě přivolá a já letím jak o závod k němu, je totiž zvyklí na Reginu, která se koukne a jde jak kdyby se nechumelilo a ještě má tu drzost se v půli cesty podrbat uprostřed bahnité cesty sedíc prdelí v kaluži, no prostě blbka. Ale prý jsem jediná,která si k ní tolik dovolila, bodejť ne, když ji každý večír ji musím lízat uši dokud neusne blahem. Někdy dokážu taky pěkně překvapit, třeba když se pán koupal ve vaně v podkroví a myslel si jak si ležím v pelechu. Najednou kouká jak tvrdé „Y“, že jsem se na něj šla podívat co dělá. Aby zachránil situaci hodí mi tubu s šamponem, aby měl pocit že neselhal. Samozřejmě mu ji podám a ukázněně si lehnu na jeho připravený ručník, to má za to jak mě pořád testuje na přivolání, to mě fakt jde, všichni se diví co to letí za hnědou střelu. Odměnou je pro mě procházka v místech kde je rušno, hlavně v supermarketu. Tam mě všichni obdivují když si jezdím po eskalátorech nebo výtahem, pozoruji páníčka jak si vybírá dobroty v potravinách nebo si sedí u kafíčka a hrdě se dívá jak mě všichni obdivují. Tam jsem královna a hvězda dne. A to mám opravdu nejradši. Ještě procvičím držení a budu připravená na další cvičení u dalšího instruktora.

Budu končit, protože dneska jsme byli na velké procházce lesem k rybníku, kde jsem musela ležet na břehu a dívat se jak Regina s Maruškou plavou ve vodě, vůbec jsem tomu nerozuměla, ale zmohlo mě to natolik, že dneska půjdu spát ještě před večerníčkem na který se většinou s malým Robinem pravidelně koukám.

Tak dobrou noc Kitta tlapkou Jirky