Zprávičky ze života Karolínky a Kendyho
menu

Zprávičky ze života Karolínky a Kendyho

Ahoj Kamarádi

Léto máme skoro za sebou a tak je čas na zprávičky ze života Karolínky a Kendyho.

Letos, vzhledem k situaci, jsme s Karolínkou nejeli do lázní a musím říci, že Kendymu to tedy opravdu nevadí. Zjistili jsme totiž, že je nejspokojenější, když má celou rodinu pohromadě.

Doma ale pracuje na 1 a pomáhá mi s plínkami do koše špinavé prádlo nosí do koše na prádlo a kouká na mě jako na blázna, když místo koše na prádlo mu otevírám ten odpadkový a on by tam měl vyhodit tričko. Tak si někdy říkám, že asistenci už potřebuji sama.

Karolínky zdravotní stav se nijak nezměnil, tak pokračujeme v naší terapii.

Začátkem srpna jsme jeli na dovolenou. Tady v Čechách jsme si pronajali chalupu a musím říci, že Kendy je nervozní už 2 dny předem, co se bude dít. Po příjezdu na místo jsem se mohla potrhat smíchy, když jsme vyndavaly věci z auta a nosili je do chalupy, tak  Kendy vyskočil zpátky do přepravního boxu a chtěl jet zpátky. Ale nakonec když viděl že Karolínka také zůstává, tak vylezl a šel si okouknout chalupu.

Dopřáli jsme dovolenou i Kendýskovi, ale stejně pracoval a pomáhal jako doma.

Nejvíc nervozní byl, když jsme vzali Karolínku do bazénu, který je nadzemní a on na ní neviděl. To jsme poprvé koukali, jak moc si jí hlídá. Běhal okolo a nakukoval kde vykoukne aspoň hlava.

Dovolenou jsme si všichni opravdu užili a nabrali další síly. Doma nás zase čekají terapie a cesty na ně.

Kendyho máme už 4 roky a nedovedeme si život bez něho ani představit. Pomáhá nejen Karolínce, ale celé rodině.

S pozdravem rodina Cidylová a Kendy