Pozdrav z Kadaně
menu

Pozdrav z Kadaně

Tak nám čas letí a máme za sebou druhý měsíc s Kendym.

V říjnu jsme byli s Karolínkou a Kendym v lázních a moc jsme si to užili. Vyzkoušeli jsme, jak se Kendy dokáže přizpůsobit v jiném prostředí a prošel na jedničku. Je to lázaňský švihák, všichni nás chválili, jak je vychovaný a poslušný. Když jsem ho musela nechat na pokoji, tak poslušně ležel u dveří a čekal až se vrátíme. I když šlo jen o 30 minut, tak vítání bylo velké, jako kdyby jsme se vrátili po týdnu. Karolínka je díky Kendymu klidnější, že je u ní, když jsme jinde než doma. Doma nám to klape a Kendy je moc spokojený pejsek. Karolínku každé ráno důkladně olíže a ta, se aspoň pořádně probere.

Karolínka nesnáší, když musí ležet na boku hlavně v noci, ale má smůlu, protože Kendy si večer lehne k ní a opře si hlavu o Káji nohy, a ona se nemůže přetočit zpátky na záda a to je super. Mimo jiné jí zahřívá nožičky které má pořád studené. Když polohujeme, tak je Kendy velice klidný a nemusíme mu vůbec nic říkat a on hned, jakmile vidí deku na polohování ví, že si má lehnout a bude pracovat. Karolínka na něm vždycky usne a jsou oba spokojení. Hlavní přínos pro Karolínku je, že jí nenechává v té její letargii a nutí jí přemýšlet o tom, co se s ní děje.

Kendy nejraději nosí plenky do koše, asi mu voní:). Naučil se nosit špinavé oblečení do koše na prádlo, než mu řeknu že to má odnést, tak si to odnese na pelíšek a čeká na povel.

Jsme moc rádi že je Kendy s námi a pomáhá Karolínce i nám doma.

Posíláme pozdrav z Kadaně,
Cidylovi