Kendy posílá pozdrav z Kadaně
menu

Kendy posílá pozdrav z Kadaně

Koncem dubna jsme byli s Karolínkou a Kendym zase v lázních a jelikož nás tam už znají tak Kendy, oba, jako obvykle byl za hvězdu. Všichni nás chválili a obdivovali, jak je Kendy vychovaný, hodný a poslušný. Samozřejmě mě to velice těší a všude hlásím že je od Vás :-).

Stále více zjišťujeme že, je Kendy ta nejlepší volba pro naší Karolínku. Oba jsou totiž opravdu lenoši ;-). Samozřejmě, když má Kendy pracovat a polohovat, tak je úplně jako vyměněný a funguje na 100%. Každé ráno se vyvaluje na sluníčku na balkoně, dokud ho nezavolám a jdeme pracovat. Je úplně úžasné, že už nemusím nic říkat a on přesně ví, kdy už ponese plínku do koše a jakmile slyší, že zvedám Karolínce postel, tak mi okamžitě podává válce na polohování. Nedej bože, když se zaseknu a trvá mi to déle. To vezme válce a lehne si mi k nohám a čeká. Věřte mi, že tak otrávený výraz umí jen naše starší dcera ;-)

Také jsme byli na akci RUN AND HELP u nás v Kadani a Kendy byl nadšený z tolika dětí a vypadalo to, že by se nejraději rozeběhl jim pomáhat také. Má prostě dobré srdce. Už se nemůžeme dočkat promoce a moc se těšíme.
Posíláme pozdravy všem v tlapkách a užívejte si krásné počasí,

Cidylovi