První setkání s šikovným společníkem Jirkou
menu

První setkání s šikovným společníkem Jirkou

Dobrý den,
děkujeme vám, že jsme mohly strávit několik dní s naším budoucím šikovným společníkem Jirkou. Je to úžasný pejsek se srdcem na dlani. Pohodář, skvělý společník a parťák, prostě Pan pes.

Jirka mě zaujal už na vašich stránkách a tajně jsem doufala, že by mohl jít k nám. Možná i proto, že má krásné české jméno, které umí Verunka jako jedno z mála vyslovit. Později jsem se dozvěděla, že bude mít jinou rodinku a smířila se s tím, že si počkáme na jiného psa. Ale osud to pěkně zamotal a Jirka jde nakonec přece jen k nám. Asi to tak mělo být.

S Verunkou si padli do oka, během chvíle mu nastavovala pusinku a ruce a on ji olizoval. Pozoroval, jak jí dávám plínku a boty a druhý den mě už sám očima vybízel, abych mu dala povel podat boty i plínku. I Verunka se zapojila a schválně mu házela boty, aby je nosil. To je asi jeho nejoblíbenější činnost, má radost, když může cokoliv přinést. Jen polohování se nám kvůli Verunce nedařilo a také venku máme ještě co dohánět.

Za tu dobu jsme si na něho obě zvykly a těžko se nám s ním loučilo. Už se nemůžeme dočkat, až se rozjedeme do Plzně. Tentokrát tam Jirku nenecháme, ale přivezeme si ho k nám domů.

Chybí nám jeho laskavý pohled, nikdo se na nás nepřijde v noci podívat, když zakašleme, nebo zabrečíme, a nikdo nás neolízne a neujistí se, že jsme v pořádku.

Moc děkujeme za vaši podporu a milá slova a za váš čas, který jste nám věnovali.

Těšíme se za měsíc na další setkání.

S pozdravem
Verunka a Eva Šrámkovi