Jaro ve znamení výletů
menu

Jaro ve znamení výletů

Dobrý den,
posíláme vám několik jarních fotek. Jaro bylo ve znamení výletů. Využili jsme pěkného počasí a navštívili pražskou ZOO, Amora v Brně a zúčastnili se promoce asistenčních psů v Třemošné u Plzně.

Do Prahy jsme cestovali opět vlakem. Cesta byla bez problémů, jsme už sehraná trojka. V ZOO byl Jirka překvapený ze všech zvířátek, ale brzy si na ně zvykl. Nejvíce ho překvapila čerstvě narozená káčátka, která pochodovala po chodníku kolem našich nohou a vůbec jim nevadila lidská a psí společnost. Jirka se na procházce v ZOO tak unavil, že ve vlaku usnul a dalo mi práci ho vzbudit, málem jsme místo v České Třebové vystoupili až v Olomouci.

Další výlet byl do Brna za Amorem. Jsem moc ráda, že znám několik lidí s asistenčními psy, mezi které patří právě Palyusikovi s Amorem. Bylo to velmi příjemné setkání.

Krásné odpoledne nás čekalo i na promoci asistenčních psů v Třemošné u Plzně. Jirka se radostně přivítal se svým cvičitelem Petrem Pirnerem a bylo vidět dojetí na obou stranách. Díky skvělé atmosféře, pestrému programu, živé hudbě a pohoštění na tento den jen tak nezapomeneme. Děkujeme.

Další oslava se konala u nás doma, Verunka slavila své deváté narozeniny. Škoda, že Jirka nemohl ochutnat dort, tak jí aspoň "pomáhal" sfouknout svíčku.