S Jasmínou je život veselejší
menu

S Jasmínou je život veselejší

Léto jsme ve většině času strávili s Honzíkem, Aničkou a Jasmínkou v Rapotíně na naší chaloupce, kde máme krásné přírodní prostředí, malou zeleninovou a ovocnou zahrádku, kde se nám učí Honzík pěkně zahradničit a z toho se velmi radujeme. Pěstujeme, zaléváme, sekáme trávník, opékáme buřty, ale hlavně chodíme na procházky do lesa a jezdíme na kole a koloběžce po okolí na výlety Na konci léta Honzík oslavil 7 narozeniny, ale hlavně už nastoupil do školy.

Samozřejmě ani u takové významné události Jasmína nemohla chybět. Pěkně jej první školní den 01.09.2016 doprovodila a popřála mu čumákem a svým oddaným pohledem hodně štěstí i odvahy a dodala jen, že to jistě všechno zvládne, protože je šikovný kluk a slibila, že mu bude i nadále oporou a kdykoliv se na ní může spolehnout, že bude nablízku.

Po sladkém dortu po oslavě jsme tak trochu naordinovali Hozníkovi dietu, pravidelně cvičíme a opět Jasmínka Honzíka psychicky podporuje i při cvičení. Stále máme rádi naše procházky a Jasmínka je vždy a všude s námi.

Děkuji a pozdravujeme ze Šumeprka

Binderovi