Pozdrav z Ostravy
menu

Pozdrav z Ostravy

Ahoj, jmenuji se Jack.

V Ostravě-Porubě jsem u vychovatelky Miriam už měsíc. Na přechodné bydliště jsem si rychle zvykl. Začal jsem s paničkou jezdit autobusem do zaměstnání. První cesta se mi moc nelíbila. Ještě že se vozím v tašce, protože jsem chtěl na každé zastávce vystupovat...Ale teď už jsem protřelým cestujícím. V kanceláři celou pracovní dobu probaštím, prospím a občas se se mnou přijdou pomazlit její kolegyně a kolegové. Také jsem byl na první procházce v lese, s psími kamarády Athosekem a Miškou. Jsou fajn, ale mne v lese nejvíce zajímalo, co najdu na zemi. Hlínu, kamínky,šišky a podobně. Z úlovku se moc dlouho neraduji, jsem totiž v nevýhodě- jsem na vodítku- a tak nemůžu nikam utíkat a panička mne nemusí po lese nahánět... Takže mi úlovek vydoluje z tlamy a se slovem "fuj" dostanu pořádně vyhubováno.Tohle slovo slyším často a ještě "nesmíš". K dalšímu mému zážitku patří jízda vlakem, kterou jsem zvládl bez obtíží. Jeli jsme do Havířova na návštěvu.

Vypadá to, že si jen užívám, to je sice pravda, ale také již trénuji spoustu povelů a příkazů.Nejraději mám povel "sedni" před tím, než dostanu k jídlu granulky. Tyhle části dne mám nejraději. Panička říká, že mám v hlavě budík a vždy poznám, kdy je čas k jídlu. no, jaký pán, takový pes, že? To by mohlo být, pro začátek, vše.

Všechny pozdravuji a těším se na další zážitky, o kterých vás rád spravím. Panička zdraví Harryho a Gabku. S přáním krásného podzimu se loučí

Jack Russel z Bohyne lovu,
štěně v předvýchově.