Žijeme klidným a pohodovým životem
menu

Žijeme klidným a pohodovým životem

Milé Tlapky.

Chceme Vám zase po delší době napsat, co je u nás nového a jak se máme. Je nám skvěle, protože jsme moc rády, že můžeme být spolu. Když potom na pár dní odjedu někam, kam Irču není možné vzít s sebou, po návratu mě vítá s nadšením sobě vlastním, jako kdyby mě půl roku neviděla - zkrátka je to miláček a velký mazel.

Nejraději máme společné polohování a mazlení. Nevím, jak to je možné, ale lehne si přesně tak, jak chci, aniž bych cokoliv říkala. Různě střídáme polohy, nejčastěji ležím na boku, Irča je ke mně zády, já ji držím a tulíme se k sobě. Někdy je na mě otočená čumákem, povidáme si, já ji drbu na zádech, trénuji tak protažení rukou. Irča mi je s oblibou olizuje a když mi nechtěně ucuknou, přidrží je oběma tlapkama.

Irča nikdy nezkazí žádnou legraci, a tak když mám někdy blbou náladu, dá mi jemně packu přes ucho, ať prý nevmímám okolí, na nic nemyslím a jen odpočívám... Smutek se ihned mění v radostný a nekonečně dlouho trvající smích. Rády chodíme spolu ven, na rodinné akce či oslavy a občas se s naší babi, ve věku témeř 13 let, vypravíme i do obchodu.

Letos v květnu jsme spolu opět byly v Hradci Králové, kde vystupovala skvělá legendární skupina Čechomor se zpěvačkou Lenkou Dusilovou. Tento koncert byl parádní a myslím, že jejich nejpovedenější!

Doma trénujeme podávání, Irča mně také velmi ochotně a bez problému otvírá dveře. Když jsme na podzim měli půjčený rehabilitační přístroj Motomed, který chceme v budoucnu pořizovat na cvičení, Irča bedlivě sledovala jestli pořádně makám a neflákám to.

Závěrem bych chtěla vyjádřit velkou vděčnost sponzorům a všem z Tlapek za možnost mít doma tohle černé zlatíčko. Hrozně to letí a za těch 11 let, co znám společnost Pomocné Tlapky o.p.s., jsem s Tlapkaři navázala mnoho nových a krásných přátelských vztahů a snažím se také trochu pomáhat s Vaším webem. Jednoduše a jasně řečeno to znamená, že patřit mezi Vás je prostě něco úžasného! Díky za vše! Jste nejlepší.