Majda a asistentka Irča
menu

Majda a asistentka Irča

Milá Hani:)

Moc vás všechny zdravím a v první radě se omlouvám že píšu až teď. U veterináře jsme byli už hned v neděli po rekondicích, akorát jsem nebyla schopna napsat... Promiň. Irča je v pořádku, na konečníku žádný výrůstek, ani zánět nebo nádor nemá. Je to jen kožní řasa a máme být v pohodě.

Irča v pátek spokojeně oslavila 10. narozeniny, dostala jablečný salát a byla nejspokojenější na světě a já jsem si ještě víc uvědomila, jak je pro me důležité ji mít!:) I když nejsme asi úplně ukázkový tým, Iriska splňuje hlavní funkci- být pomocníkem a společníkem.

Hned po zkouškách v sobotu v noci, když jsme byli s taťkou sami (na rekondicích), měla jsem v noci křeč a nemohla taťku vůbec vzbudit. Volala jsem, taťka pořád spal, ale Irča vždycky pozná, když něco potřebuju. Vzbudila se, vyskočila na postel, lehla si mě na nohy a křeč přestala a já mohla zas usnout. Je dokonalá asistuje i v noci !:) To je panečku servis !:)

Nakonec bych chtěla všem poděkovat, že můžu Irču mít. Pomáhá mi i hodně psychicky, když jsem teď ze školy někdy víc utahaná.

Díky ahoj Majda Demlova a Irca