Irča je můj nejkrásnější dáreček
menu

Irča je můj nejkrásnější dáreček

Hlásíme se Vám opět po pár měsících z Pardubic. Je nám spolu báječně a je to Vaše zásluha, že jste nás dvě daly tak výborně dohromady. Irča je pořád v dobré kondici, už jí bylo 13, hodně odpočívá, canisterapii má moc ráda a otvírá dveře s velkou chutí :-)

Hudební skupina Čechomor zavítala  v rámci svého vánočního turné letos  ( prosinec 2016 ) i do našeho města, takže ani tentokrát jsme si koncert nenechaly ujít. Bylo to jako vždy  moc krásné vystoupení, po koncertě jsem si koupila další krásné tričko Pomocných Tlapek, všichni z Čechomoru se mně na něj podepsali, nádherný večer :-)
Podzim jsme prožily skvěle, moc ráda jezdím společně s Irčou ven, procházky s ní jsou pro mě zábavnější, motivuje mě být častěji na čerstvém vzduchu, což je moc fain :)

Vánoce byly pohodové a radostné. Ježíšek nezapomněl ani na Irču, nadělil jí nový pelíšek, svítící obojek a vodítko. Já jsem dostala úplně úžasný dárek, fotoknihu ze života s Irčou, paráda <3

Dojetím už mně dochází slova, zkrátka je skvělé mezi Vás patřit, poznávat nové lidi s jejich psími pomocníky. Irča je můj nejkrásnější dáreček, nejlepší  parťačka a pomocnice. Jsem moc vděčná, že ji mám! Velké díky patří sponzorům-  Nadaci Čez, vychovatelům a cvičitelům za moje hodné černé zlatíčko :-)

Zdraví Vás a spoustu radosti, sil, klidu, pohody, spokojenosti a potřebného zdraví v Novém roce Vám všem ze srdce přejí

Majda & Irča