Víkendové sečvičení Indy a Anežky
menu

Víkendové sečvičení Indy a Anežky

Vážená paní Pirnerová, vážení cvičitelé z Tlapek,
když jsem dnes dopoledne po prožitém víkendu mluvila s Olinkou, abychom si potvrdily, že jsme s Anežkou v pořádku dorazily z Plzně domů, slíbila jsem krátký mail a pár momentek z našeho secvičování z víkendu. Jestli mail bude krátký již teď ovšem dopředu slíbit nemohu :-) Tímto mailem chci vyjádřit poděkování.

Děkuji - děkuji všem lidem, se kterými jsme byli teď o víkendu v kontaktu. Vše bylo spontánní, milé, srdečné, jedinečné. Bylo nám s vámi krásně, ještě teď mě ten pocit hřeje.

Děkuji Indymu za nejlepší společnost, kterou nám mohl vytvořit. Jeho moudrost, klid, rozvaha, radost z toho, co pro Anežku mohl dělat je nejvíc.

Děkuji trenérům, kteří vybrali toho nejlepšího parťáka, kterého jsme si mohli představit. Anežka a Indy je kouzelná dvojka.

Děkuji za to, že jste nám ukázali, že je možné myslet na psího kamaráda, kterého znáte sotva 48 hodin tak intenzivně, že vám ho z hlavy nevymaže nic. Ani radost, ani starost. Je tam prostě pořád.

Děkuji také Anežce. Za to, jaká je a za to, že včera po nasednutí do auta na cestu zpět přestala mluvit. Tekly jí po tvářích slzičky a já, jelikož jsem měla obrovský problém s těmi svými jsem ji nemohla utěšit.

Děkuji za to, že už od Prahy jsme mohly začít mluvit, pustily jsme si pohádku v rádiu a společně se smály celou cestu domů. Prokládaly jsme ten smích dalšími a dalšími historkami s Indym.

Ta energie, kterou nám Indy dal je s námi i dnes. Sálá z nás celý den, už od včera.

Anežka Indyho pozdravuje, těší se na něj víc, než na prázdniny, narozeniny a Vánoce. A to je u Anežky co říci :-)

Mějte se všichni co nejlépe a máváme do Plzně. Těšíme se brzy na shledanou.

Jitka Jirásková s Anežkou