První prázdniny s Indym
menu

První prázdniny s Indym

Zdravíme Vás po prvních prožitých prázdninách s naším psím společníkem Indym.

Indy s Anežkou prožili prázdniny plné výletů, procházek a toulání po naší vlasti. Indýsek s námi navštívil kromě jiného Zoo v Praze, projel se přívozem a vše zvládl s lehkostí jemu vlastní.

Indy je Anežce dobrým průvodcem, kamarádem a nám ostatním skvělým společníkem. Dokonce je Indy dobrým kamarádem našemu Maxovi, se kterým tvoří dvojku malý a velký:) .  Tepla, která v létě panovala jsme zvládli dobře, Indýska jsme chladili vodou na balkóně, největší vedra porážel díky lenošení. Miluje pravidelné vyčesávání srsti a největší láskou je jeho miska granulí. Indy je milovník jídla. Dostává odměřené dávky a už mnohokrát jsem se zamýšlela nad tím, jak dlouho by jedl, kdyby miska byla bezedná. Myslím, že hodně dlouho:)

Další co má Indy rád je město. Ve městě se cítí jako ryba ve vodě. Hrdě si Anežku vede. V přírodě je stále ještě ne úplně jistý. Zvuky lesa mu znějí o poznání hůře, než troubení aut a hluk města. Těšíme se na podzim, který nás čeká a věříme, že bude stejně barevný a plný zážitků, jako uplynulé léto.

S přáním hezkých chvil s psími společníky

Mgr. Jitka Jirásková