Jak si my všichni pěkně žijeme
menu

Jak si my všichni pěkně žijeme

Dobrý den,

posílám prázdninovou zprávu o tom, jak si MY všichni pěkně žijeme. My myslím Anežku, Indyho, kluky, mě mámu a zbytek naší tlupy. O tom zbytku bude ještě řeč :-)

Anežka a Indýsek tvoří prima tandem. Indy se u nás zabydlel velmi rychle a jako rodina fungujeme naprosto dokonale. Mnohokrát jsem se již zamýšlela nad tím, že když k vám příjde někdo, kdo je najednou vaše součást nechápete, jak jste fungovali do té doby, než jste jej měli. A přesně tak je to s Indym.

Indy miluje výlety do města. Je hrdý, moudrý, trpělivý, ochotný. Anežka je díky němu pozornější a ostražitější. Není tolik vnořená do svého světa a nedostává se tím pádem do tolika nebezpečných situací. Díky Indymu a jeho popsané košilce také ostatní vědí, že Anežka má nějaký hendikep není to to nepozorné, nevychované a občas těžce zvladatelné dítě.

I já máma se mám díky Indymu lépe. Nikdo už tolik nepozoruje napíchané hadičky do mých rukou a v případě, kdy mi není dobře se setkávám s chápajícími pohledy.

Už dvakrát byl doma Indy přítomen mojí velké hypoglykémii. Choval se jinak než obvykle. Z klidného pejska byl najednou pes pobíhající sem a tam a svolávající všechny přítomné. Po hypoglykémii seděl u mé postele, kde jsem se pomalu probírala olizoval mi ruku. Byl tak citlivý. Věřím, že časem bude schopen hypoglykémii ohlásit i dopředu. Zatím se učí.

Na začátku jsem slíbila zmínku o tom zbytku tlupy. Naše rodinná tlupa se na přelomu listopadu rozroste o dalšího člena. Anežka dostane malého sourozence a my nový život. Těším se, jak Indy našeho nového človíčka přijme a co všechno společně zažijeme.

Posíláme přání krásného léta do Tlapek z Náchoda,

všem pejskům co nejkrásnější zážitky s jejich cvičiteli, cvičitelům co nejvíce úspěchů s jejich svěřenci.

Pac a pusu

Anežka, Jitka, Indy a všichni okolo.