Půl roku uteklo jako voda
menu

Půl roku uteklo jako voda

Krásný den všem do Tlapek!

Půl roku uteklo jako voda a my se opět poslušně hlásíme. Haf!

Na samém konci září na léto jde už opravdové stáří a my vzpomínáme na prázdniny, sluníčko, výlety. Ááá...to byla pohoda!

Moji dvounožci už opět naskočili do plného školního a pracovního režimu, všechny povinnosti jsou neúprosné. Samozřejmě, že můj čenich a všechny čtyři šikovné tlapky nesmí nikde chybět. Kája si pečlivě hlídá moji přítomnost, jeho maminka na vše dohlíží, usměrňuje a pečuje a jeho prima sourozence stále láká můj černý kožich k pohlazení. Můj "kukuč" je prý božsky psí.

No,co vám budu vyprávět, život s nimi není pes! Pořád se něco děje. Nejvíc mě baví přinášet vše více i méně potřebné, nejlépe teď hned nebo až za chvíli. V tom jsem neunavitelný. Zkrátka... stále ve střehu, vždy připraven. Bystré oko, nastražené ucho, ve dne - v noci. A večery, jak ty mě baví! Káju pořádně oňufám, náš pelíšek je prostě nade vše! S blížícími se chladnými dny zase "opráším" svoji šikovnou asistenci při svlékání zateplených oblečků, kulichů a rukavic. Jó, tak na to už teď natěšeně vrtím ocáskem.

Užívejte krásné a barevné podzimní dny, odhánějte bacily, rýma člověčí je hrozná věc... hepčíí!!!

A já se se svými spolubydlícími zase ozvu, s nějakým tím písmenkem a obrázkem.

Pac a tlap!

Zdraví, ale neštěká Indy...a jeho Kája :)

--
Petra Gürtlerová