Indy a prázdniny
menu

Indy a prázdniny

Hola hola, srpen volá!
Čas letí jako voda s my se zase poslušně hlásíme, že se nám daří báječně!
Přečkali jsme dobu korony, která nám čtyřnožcům rozhodně prospěla. Svět lidí se na chvíli zpomalil, přišlo jaro, stromy rozkvetly, ptačí říše nepřestala zpívat. Život se nám všem obohatil o společné okamžiky, delší procházky, větší porce chvil jeden pro druhého. Zvládli jsme domácí školu i rehabilitace- tak trochu jinak.

Stát se šikovným společníkem byl vážně dobrý nápad, pořád mě to hodně baví. Učím se nové věci, protože svět se stále mění, Kája bojuje a je moc šikovný. Je stejně umazlený jako já, takže canisterapie je naše království. Vždycky - a nejen při chůzi hlavně do schodů - se o mě může opřít. Teď o prázdninách cestujeme po Čechách, autem, vlakem i lodí. Jsem zdravý a pořád dost hravý, nejvíc mě baví přinášet a odnášet věci - jsem přece pes poslušný a pořádkumilovný.. :)
Pravidelné očkování a další tabletky pro zdraví zvládám levou zadní.
Naše velká zahrada mě baví, vypadám důležitě, skoro jako pes hlídací. A představte si, že v říjnu oslavím svoje 7. narozeniny! Moje rodina říká, že se to pořádně oslaví, že bude párty. No fakt! :)

Posílám všem pac a tlap a přejeme Vám s mým parťákem Kájou krásné prázdninového dny, hodně zážitků a pohody, opatrujte se!
Na rekondicích se těšíme na viděnou!
Indy + Kája,
a zdraví všichni Gürtlerovi :)